EN

Makinenizi Sizce Ne Kadar Verimli Kullanıyorsunuz?

Makinelerin en doğru ve verimli şekilde kullanılmasının anahtarı Kapasitematik ile işletmeler kârlılığını artıyor. Operatörünüz makineyi doğru kullanıyor mu, onu zorluyor mu, doğru takımı tercih etmiş mi, hangi programı seçmiş, kaç adet üretim yapmış? Kapasitematik sadece makinelerin değil operatörünüzün de takibini yapıyor; üstelik tablet, bilgisayar veya cep telefonu üzerinden ve kolayca…
Bilgi Talep

“KAPASİTEMATİK RAPORLAMA” ile Üretim Verilerinizi Takip Edebilirsiniz

Sistemden alacağınız verilerle makine kapasite kullanım hesaplamalarınıza önemli destek sağlayabilirsiniz.
 • Planlı ve Plansız Duruş Takibi

  Makineniz mi durdu, ne zaman durmuş olabilir, peki bunu planlamış mıydınız? Böyle bir plan yapmadıysanız merak etmeyin; Kapesitematik tüm bu detayları raporla size sunacak!
 • https://www.kapasitematik.com/adm/save?edit_file=195

  Üretim Takibi

  Makinelerin ürettiği parçaları takip etmeye, bu sayede verimlilik oranlarını raporlayabilmeye ayrıcalığına hazır olun.
 • Verimlilik Takibi

  CNC makinelerin çalışma hızı, üretim adetleri ve operasyon süreleri gibi bilgiler anlık olarak okunuyor ve sizin için verimlilik hesabı yapılıyor.
 • Mobile Aplikasyon ile Anlık Olarak Ekranları ve Detaylarını Görün

  Kullanıcı dostu “Kapasitematik mobile uygulaması”, firma bilgilerini “anlık durum ekranları” ile gösterip her yerden kontrol sağlayarak, firmalara ihtiyaçlarını doğrudan karşılama fırsatı sunuyor.

Çift Yönlü API ERP-Kapasitematik <=> Kapasitematik-ERP

ERP, MRP bağlantıları ve çift yönlü API ile Kapasitematik’ten ERP’ye, ERP’den Kapasitematik’e anlık veri akışı sağlar, iş emirleri verir, planlamaları dahi kontrol edebilirsiniz.
Bilgi Talep

ERP-MRP Entegrasyonları

Kendi içinde yer alan “Micro ERP” entegrasyonu ile ERP yönetimi olmayan firmalara bu hizmet sunulurken Kapasitematik üretim verileri ile doğrudan erişim imkânı da sağlanır.
Bilgi Talep

Müşteri Haberleri

Referanslarımız