EN

Takım Ömrü Kapasitematik Raporlama Modülü

Takım Ömrü Kapasitematik Raporlama Modülü, PowerBI ile birlikte kullanıcıya sunulur. Bu modül, takımlar ve parçaların durumlarının çeşitli grafiklerle görüntülenebildiği, takım-parça adı, eklenme tarihine göre filtrelemelerin yapıldığı, tüm takım ve parçaların Excel olarak çıktılarının alınabildiği, takım ya da parça kritik ana düştüğünde kullanıcıya bildirim gönderilerek uyarıldığı çok fonksiyonlu bir modüldür.

Takım Ömrü Modülü

Takım Ömrü Web Modülü ve Mobil Uygulama Modülü, takımlar ve takımlara ait tüm parçaların durumlarının anlık olarak görüntülenmesini içerir. Takımlardaki parçaların “gün bazında” ne kadar ilerleme kat ettiği, ömürlerinin bitmesine kaç gün kaldığı, “parça bazında” ise kalan parça sayısı ve ömrü bitmek üzere olan parçaların tespiti gibi fonksiyonlar kullanıcıya sunulur.

Takım Ömrü Web Modülü ve Mobil Uygulama Modülü, takımların ve parçaların eklenebildiği, güncellenebildiği, silinebildiği, arama-sıralama-sayfalama-filtreleme gibi işlemlerin yapılabildiği, tüm takımların ve parçaların Excel olarak çıktılarının alınabildiği, takım/parça kritik ana düştüğünde kullanıcıya bildirim gönderildiği çok fonksiyonlu modüllerdir.

DAKİKALAR İÇİNDE GÖRÜŞLER SUNAN ÜRETİM GÖRÜNÜRLÜĞÜ VE ANALİZLERİ.

Müşteri Haberleri