EN

Bakan Faruk Özlü TEZMAKSAN’ın misafiri oldu, KAPASİTEMATİK hakkında bilgi aldı

27.04.2022, Perşembe
Konya’da 27-30 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşen KONMAK 2017 Fuarı’nda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, TEZMAKSAN’ın misafiri oldu. 

TEZMAKSAN’ın sektöre damga vuran yazılım projesi KAPASİTEMATİK hakkında ayrıntılı bilgi aldı. 

KONMAK 2017 bünyesinde; Konya 14. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı 27 - 30 Nisan 2017 tarihleri Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi çatısı altında gerçekleşti. KONMAK 2017 ile ilgili “Milletimizde ve şehirlerimizde biriken muazzam enerjinin ülkemizin tamamına ve dünyaya dalga dalga yayılacağı yeni bir dönem başladı. İşte Konya bunun canlı bir örneğidir. Bu fuar, bunun açık bir ispatıdır" ifadelerini kullanan Faruk Özlü, açılış töreninin ardından protokol üyeleriyle çıktığı fuar turunda TEZMAKSAN’a da uğrayarak, TEZMAKSAN Ar-Ge ve İleri Teknoloji Departmanı Sorumlusu Muhammet Bozkır’dan TEZMAKSAN’ın kendi yazılım projesi olan KAPASİTEMATİK’le ilgili bilgi aldı.

Kapasitematik Nedir?

Kapasitematik TEZMAKSAN'ın hayata geçirdiği, makina verimliliğini analiz eden; hata ve problemleri anlık geri bildirim yaparak kullanıcısına raporlayan ve hatasız üretim çözümleri sunan bir sistemdir.

Haberler